Avis, czyli elementy balustrad godne zaufania

Avis, czyli elementy balustrad godne zaufania

12 marca, 2018 Wyłączono przez redakcja

Avis, czyli elementy balustrad godne zaufania

Avis to znakomita firma, która oferuje w swoim asortymencie wysokiej jakości elementy balustrad. Sklep internetowy prowadzony przez zakład posiada jedną z najszerszych tego typu ofert na skalę całej Polski. Wybierając elementy tak ważne dla wielu budynków, dobrze jest kierować się przede wszystkim niezawodnością podzespołów oraz pewnym montażem. Brak profesjonalizmu w tej dziedzinie nierzadko może skończyć się wypadkiem groźnym dla zdrowia, a nawet życia. Avis to producent, którego oferta jest godna pełnego zaufania.

  1. Dlaczego akurat Avis?

  2. Elementy balustrad nierdzewnych słupki ze stali nierdzewnej

balustrady

Dlaczego akurat Avis?

Avis to przedsiębiorca, który znany jest w branży w całej Polsce oraz na rynku europejskim. W swoim sklepie internetowym posiada szeroką ofertę, która obejmuje przede wszystkim balustrady systemowe, słupki ze stali nierdzewnej, daszki szklane, mocowania do szkła czy balkony francuskie oraz pozostałe elementy do balustrad. Wysoka jakość i wieloletnie zadowolenie klientów to najlepsze dowody, które świadczą o wysokiej jakości produktów. Przedsiębiorca o takiej renomie jest godny zaufania, a skorzystanie z jego usług to gwarancja bezpieczeństwa. Oprócz tego, każdy klient może być pewien zgodności produktów ze wszelkimi normami obowiązującymi w Polsce i Unii Europejskiej. Firma posiada szereg wymaganych certyfikatów – został między innymi wdrożony system Zakładowej Kontroli Produkcji, który jest uwierzytelniony pełnoprawnym Certyfikatem TUV Rheinland, a normy obowiązujące u producenta to między innymi EN 1090-1, EN 1090-2, EN 1090-3. Otrzymane certyfikaty są potwierdzeniem jakości pracy na najwyższym poziomie. Wszelka działalność spawalnicza kontrolowana jest przez Międzynarodowego Mistrza Spawalnika IWS.

Elementy balustrad nierdzewnychsłupki ze stali nierdzewnej

Oferta sklepu obejmuje przede wszystkim różnego typu elementy balustrad – w asortymencie dostępne są między innymi takie produkty, jak rury ze stali nierdzewnej, słupki ze stali nierdzewnej czy uchwyty do szkła. Na każdym z artykułów ciąży duża odpowiedzialność – nierzadko ludzie zakładają z góry wysoką jakość odgrodzenia od “przepaści” i opierają się o poręcze lub wieszają na nich przedmioty. Szczególnie ważna jest ochrona przed korozją wywołaną wilgocią lub opadami deszczu: dotyczy to nie tylko balustrad balkonowych, ale również elementów takich jak uchwyty do szyb. Coraz większą popularnością cieszą się także balustrady aluminiowe, ale te wyposażone w słupki ze stali nadal są wysoko cenione. Więcej informacji oraz pełna oferta dostępne są na stronie producenta.