Czarna kawa na czarnej ławie?

Czarna kawa na czarnej ławie?

14 sierpnia, 2019 Wyłączono przez redakcja

Każdy z nas dobrze zna satysfakcję, jaką daje przebywanie w świetnie urządzonym pomieszczeniu. Chcemy stworzyć takie miejsce w swoim domu. Zależy nam na tym, aby meble i dekoracje dobrze się ze sobą komponowały, dzięki czemu całość będzie starannie skomponowaną aranżacją. Na co zwracać uwagę przy zakupie mebli?

Wyjątkowe ławy na miarę potrzeb 

W każdym domu jest miejsce, w którym możemy odpoczywać. Może być to kameralny salon, w którym oddajemy się wciągającej lekturze lub oglądamy ciekawy program telewizyjny. Temu miejscu zazwyczaj towarzyszy komplet wypoczynkowy czy wygodne fotele. Nie bez znaczenia jest również ława, którą wybierzemy. Wiele osób zastanawia się, na jaki kolor najlepiej się zdecydować. Barwy odgrywają doniosłą rolę, więc trzeba dobierać je z namysłem. Bardzo praktyczne wydają się odcienie szarości oraz czerni. Osoby, które wybrały te barwy do swoich wnętrz są zadowolone z minimalistycznego efektu. Czarne ławy dobrze odnajdą się w wielu wnętrzach. To świetne dopełnienie stylu retro, klasyki oraz nowoczesnego wystroju. Wybierając ławę, warto przemyśleć, jaki rozmiar będzie najodpowiedniejszy do naszego salonu. Zwykle nie musi być ona duże, aby dobrze wywiązywała się ze swojej roli.

 

Gdzie szukać dobrych modeli

Każda ława ma przede wszystkim praktyczne zastosowanie, ale ważny jest również efekt wizualny. Warto przejrzeć wiele modeli, aby znaleźć ten, który najlepiej sprawdzi się w naszym domu. Niektórzy preferują prostotę, a inni stawiają na wyszukane modele. Niezależnie od tego, jak jest w naszym przypadku, warto szukać mebli trwałych i wykonanych solidnie. Taka ława czarna będzie charakteryzowała się odpornym blatem oraz stabilną konstrukcją i z powodzeniem dobierzemy do niej odpowiednie fotele. Mogą być w kolorze jasnego popielu lub żółci. Wiele kolorów pasuje do klasycznej czerni i świetnie z nią kontrastuje. Warto wcześniej przemyśleć na jakie rozwiązania się zdecydować i szukać inspiracji na fotografiach w sieci czy w katalogach meblowych. 

Wybieraniu mebli zazwyczaj towarzyszy wiele entuzjazmu mówi Ewa Madej- specjalista ds sprzedaży w sklepie meblowym Edinos. Nic w tym dziwnego. Nadawanie kształtu przestrzeni, w której żyjemy to jedna z naszych podstawowych potrzeb.