Odkryj nowoczesne kamery IP Hikvision

Odkryj nowoczesne kamery IP Hikvision

5 lipca, 2023 Wyłączono przez Artykuły Sponsorowane

Profesjonalne kamery IP Hikvision to produkty jednego z największych na świecie i najbardziej cenionych dostawców elektronicznych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa. W dzisiejszym artykule omówimy najważniejsze zalety tych rozwiązań i podpowiemy, na co zwrócić uwagę przy ich zakupie.

Marka Hikvision oferuje szeroki wybór rozmaitych urządzeń do budowy systemów bezpieczeństwa. Bogate portfolio produktowe zawiera zarówno kamery IP, jak i urządzenia sieciowe, sprzęt alarmowy SSWiN czy wideodomofony. Cenione przez projektantów i użytkowników rozwiązania technologiczne wyróżniają się nie tylko niezawodnym działaniem, lecz również implementacją innowacyjnych funkcji, wykorzystujących rozpoznawanie obrazu czy sztuczną inteligencję. Systemy kamer IP Hikvision są oferowane w rozmaitych wariantach funkcjonalnych. W asortymencie producenta można znaleźć zarówno popularne kamery IP tubowe, jak i kopułkowe, ale również bardziej zaawansowane – szerokokątne fisheye, termowizyjne czy szybkoobrotowe. Dodajmy, że sam producent dostarcza użytkownikom rozwiązania, umożliwiające połączenie zalet systemów analogowych i technologii IP, dzięki rejestratorom hybrydowym.

Jak wybrać kamery IP Hikvision?

Użytkownicy często zastanawiają się, jak wybrać kamery IP Hikvision. Poniżej przedstawiamy, na jakie parametry zwrócić szczególną uwagę podczas zakupu.

  • Promiennik podczerwieni – urządzenia mogą być wyposażone w wydajny emiter IR o zasięgu kilkudziesięciu metrów. Jego obecność to gwarancja rejestrowania wyraźnego obrazu bez znaczącego poziomu szumów w nocy oraz w bardzo słabych warunkach oświetleniowych.
  • Rodzaj wbudowanej matrycy – w zależności od potrzeb użytkownicy mają możliwość wyboru produktów wyposażonych w wysokiej klasy matryce CMOS, najczęściej o rozdzielczości Full HD albo 4K.
  • Jakość wykonania obudowy – w portfolio produktowym Hikvision znajdują się kamery IP przeznaczone do zróżnicowanych zastosowań. Dzięki temu użytkownicy mają możliwość wyboru produktów odpornych na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.
  • Rodzaj budowy kamery IP – w asortymencie produktów Hikvision znajdują się kamery kopułkowe, tubowe, obrotowe z mechanizmem PTZ, termowizyjne, szerokokątne fisheye oraz specjalne konstrukcje do zaawansowanych zastosowań.
  • Obecność dodatkowych funkcji – wiele dostępnych modeli zostało wyposażonych w takie rozwiązania technologiczne, jak obrazowanie termowizyjne czy funkcje wspierane przez AI.

Bardzo ważnym aspektem jest również gwarancja. Warunki gwarancyjne dla poszczególnych urządzeń mogą się różnić. Więcej informacji na temat urządzeń Hikvision można znaleźć pod adresem: https://sklep-ecsystem.pl/manufacturer/hikvision-hiwatch.

Dlaczego warto wybrać kamery IP Hikvision?

Zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać kamery IP Hikvision? Poniżej przedstawiamy najważniejsze zalety tych urządzeń.

  • Wszechstronne zastosowanie – IP kamery Hikvision to kompletne rozwiązania, umożliwiające tworzenie zaawansowanych instalacji monitoringu wizyjnego, dedykowanych do zastosowań w obiektach komercyjnych, domach jednorodzinnych i blokach mieszkalnych.

Dostępne technologie sprzętowe – produkty posiadają 

  • zaimplementowany szereg rozmaitych funkcji z zakresu cyfrowego przetwarzania obrazu. Funkcje takie jak AWB, BLC, AGC, DNR, HLC czy True WDR oraz zaawansowane funkcjonalności wspierane przez AI, doskonale poprawiają jakość rejestrowanego obrazu wideo.
  • Oprogramowanie do zarządzania – producent udostępnia zarówno specjalistom IT, jak zwykłym użytkownikom szereg rozmaitych aplikacji, umożliwiających zarządzanie oraz eksploatację kamer monitoringu IP.

Dużą zaletą kamer IP Hikvision jest również szeroki asortyment urządzeń z rozmaitych półek cenowych.

Gdzie kupić dobre kamery IP?

Jeżeli szukasz miejsca, w którym można kupić dobre kamery IP, to zainteresuj się ofertą sprzętu marki Hikvision w sklepie EC System. Znajdziesz tutaj szeroki wybór produktów w korzystnej cenie. Doświadczeni doradcy handlowi pomogą Ci dobrać sprzęt dopasowany do Twoich indywidualnych wymagań projektowych.