Projekty domów jednorodzinnych – poznaj dostępne propozycje

Projekty domów jednorodzinnych – poznaj dostępne propozycje

25 sierpnia, 2021 Wyłączono przez Artykuły Sponsorowane

Dom powinien być prywatnym azylem każdego z nas. Jeśli więc zastanawiasz się nad inwestycją w tego typu nieruchomość, musisz wziąć pod uwagę potrzeby wszystkich domowników. Nie oznacza to jednak, że gotowe projekty domów jednorodzinnych są niewłaściwą inwestycją, która nie spełni Waszych oczekiwań. Jeśli chcesz się o tym przekonać, przygotowaliśmy na ten temat krótki materiał. Udowodnimy w nim, że projekt domu jednorodzinnego dostępny od ręki w Studio Krajobrazy to rozsądna, szybka i w pełni zadowalająca decyzja.

Ile kosztują projekty domów jednorodzinnych i jakie są dostępne możliwości?

Niegdyś chcąc zainwestować w budowę domu, inwestorzy musieli skorzystać z usług architekta lub agencji, która oferowała możliwość projektowania obiektu zgodnie z indywidualnymi wytycznymi. Czasem można było odkupić gotowy projekt, lecz wybór był stosunkowo ograniczony – a sam projekt również niewiele mówił o tym, jak dana inwestycja będzie prezentować się po zakończeniu budowy. Oznaczało to zarówno duże ryzyko, jak i długi czas oczekiwania na realizację projektu – a w wielu przypadkach także wysokie koszty zakupu.

Przy obecnych możliwościach technologicznych, które oferuje nam dostęp do internetu i komputerów, możemy kupić dowolny projekt domu jednorodzinnego – otrzymując go w zaledwie kilka godzin po zaksięgowaniu płatności. Nie oznacza to jednak wcale, że trzeba obawiać się wysoki kosztów zakupu. Jeden projekt sprzedawany jest wielokrotnie. Dzięki temu jego cena może być o wiele niższa, niż gdyby trafiał on zaledwie do max. 2-3 klientów.

Dla przykładu: projekt domu jednorodzinne parterowego może kosztować w granicach 2000-3000 złotych, a imponująca posiadłość w stylu dworkowym zaledwie 4000-5000 złotych. W klasycznej formie współpracy na linii konsument-architekt, cena mogłaby być kilkukrotnie wyższa.

Gotowy projekt domu jednorodzinnego – szybko, tanio i dobrze

Często można spotkać się z opiniami, że nie da się połączyć trzech najważniejszych wartości dla inwestorów – szybko, tanio i dobrze. Standardowe schematy zakładają, że jakakolwiek inwestycja może być zrealizowana w modelu:

  • szybko i tanio, co nie będzie wykonane dobrze;
  • szybko i dobrze, co nie będzie tanie;
  • dobrze i tanio, co nie będzie szybkie.

Możemy jednak udowodnić, że przy obecnych możliwościach, które zapewnia nie tylko technologia, ale i doświadczenie ekspertów, otrzymanie produktów wysokiej jakości, w krótkim czasie oraz wykonanych z należytą dbałością o najdrobniejsze detale jest możliwe. Przykładem są gotowe projekty domów jednorodzinnych, które znaleźć można m.in. w ofercie firmy Studio Krajobrazy.

Osoby zainteresowane jeszcze przed zakupem otrzymują pełną wizualizację projektu z zewnątrz, plan zagospodarowania przestrzeni i wszystkie niezbędne informacje (tj. metraż, ilość pomieszczeń lub koszt budowy do stanu surowego i stanu deweloperskiego). Jak widać, obecne możliwości są ogromne i warto korzystać z tego potencjału – zwłaszcza gdy chodzi o komfort życia Twoich najbliższych.