Biohort – trwałe i estetyczne garaże ogrodowe

Biohort – trwałe i estetyczne garaże ogrodowe

27 sierpnia, 2020 Wyłączono przez Artykuły Sponsorowane

Szukasz garażu na rowery, który posłuży Ci przez wiele lat? Marzysz o ładnej i praktycznej budce na narzędzia, w której szybko znajdziesz potrzebny przedmiot? A może szukasz uniwersalnego sposobu na przechowywanie kosiarki, łopaty i opału na zimę? Garaże firmy Biohort sprostają Twoim oczekiwaniom oraz zaskoczą Cię trwałością i komfortem użytkowania!

Europa”, „AvantGarde” i „StoreMax” to nazwy 3 garaży ogrodowych, które cieszą się największą popularnością wśród naszych klientów. Zobacz, dlaczego sięgają po nie osoby, które szukają wygodnych rozwiązań, które zachowują funkcjonalność i efektowny wygląd przez długi czas!

„Europa” – praktyczny garaż ogrodowy (nie tylko) dla majsterkowicza

Grabie, łopaty, drobne narzędzia i kosiarki, a nawet złożone meble ogrodowe – to wszystko zmieści się w tym niezwykle pojemnym garażu. Jest on dostępny w 9 rozmiarach, dzięki czemu możesz dopasować jego wielkość do swoich potrzeb oraz powierzchni ogrodu. Istnieją 4 warianty kolorystyczne budki narzędziowej, które pozwolą Ci dostosować jej barwę do wyglądu dachu domu, ogrodzenia lub małej architektury. Największym atutem „Europy” jest jednak zintegrowany system organizacji przestrzeni, dzięki któremu łatwo zachowasz porządek i bezpiecznie przechowasz wszystkie narzędzia. W wersji standardowej systemu otrzymasz m.in. komplet półek, 4 uchwyty do zawieszania narzędzi i 6 praktycznych haczyków po wewnętrznej części drzwi. Możesz też dodatkowo zamówić specjalny uchwyt na rowery, który w prosty sposób zamieni Twój ogrodowy schowek w komfortowy garaż na rowery.

„AvantGarde” – estetyczna budka narzędziowa do nowoczesnego ogrodu

Występuje w 3 wariantach kolorystycznych i wyróżnia się efektownym przeszkleniem w górnej części frontowej ściany. Oprócz intrygującego, modernistycznego wyglądu zaletą tego praktycznego domku narzędziowego jest dostępność pojedynczych lub podwójnych drzwi z amortyzatorem gazowym. Ich otwieranie oraz zamykanie będzie łatwe nawet wtedy, gdy wejdziesz do garażu, trzymając w jednej ręce rower, a w drugiej kosiarkę. Decydując się na schowek Biohort „AvantGarde”, zyskasz przydatny zintegrowany system organizacyjny oraz możliwość wyboru wymiarów i akcesoriów. Na liście dostępnych dodatków znajdują się m.in. dodatkowe drzwi, małe uchwyty na narzędzia oraz uchwyt na rower.

„StoreMax” – metalowy box na rowery do małego ogrodu

W tym niewielkim schowku z praktycznym systemem przesuwanych rolet wygodnie przechowasz nie tyko rowery, ale również narzędzia i kosze na śmieci. Wspomaganie sprężynami odpornych na rdzewienie rolet sprawia, że wstawianie i wyjmowanie rowerów oraz hulajnóg stanie się jeszcze łatwiejsze. Brak niewygodnych pokryw i drzwiczek pozwoli Ci natomiast szybko i sprawnie umieścić w boksie wszystkie cenne sprzęty. Pomimo kompaktowych rozmiarów ekskluzywny schowek pozostaje stabilny dzięki solidnym ścianom wykonanym z ocynkowanej blachy powlekanej poliamidem. W minigarażu ze zintegrowanym zamkiem cylindrycznym możesz przechowywać rowery, kosiarki i hulajnogi przez cały rok – bez ryzyka pojawienia się wilgoci. Jeżeli dysponujesz niewielkim ogrodem, w którym nie zmieści się osobny garaż i drewutnia, połącz funkcjonalności schowka „StoreMax” z budką „Equipment Locker”. Przechowasz w niej nie tylko narzędzia, ale także opał na zimę.

Biohort Polska – producent trwałych garaży z 20-letnią gwarancją

Niezależnie od tego, który garaż ogrodowy wybierzesz, austriacki producent zapewni Ci gwarancję trwającą aż 2 dekady! W przeciwieństwie do osób, które sięgają po kilkusezonowe rozwiązania, otrzymasz ekskluzywny schowek o najwyższej jakości wykonania, którym będziesz się cieszył przez wiele lat.

Europa”, „AvantGarde”, „StoreMax” a może „Equipment Locker” – czy już wiesz, który garaż firmy Biohort sprawdzi się w Twoim ogrodzie? Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o jednym z tych modeli, skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zadzwoń pod nr: +48 531 782 978

lub wyślij wiadomość na adres: [email protected]

Zapraszamy do kontaktu!

Garaże Ogrodowe

www.garaze-ogrodowe.pl