Dom na sprzedaż. Oszczędne domy Siechnice nad jeziorem.

Dom na sprzedaż. Oszczędne domy Siechnice nad jeziorem.

22 czerwca, 2021 Wyłączono przez Artykuły Sponsorowane

Dom nad jeziorem. Marzenie. Ile razy podczas upałów zdarzyło Ci się wyobrażać sobie, że kiedyś kupisz nieruchomość blisko akwenu wodnego? 

Myślisz sobie, że wtedy życie będzie wyglądać inaczej. Gdy tylko zrobi się ciut za gorąco, zarzucisz na ramię ręcznik i wyruszysz na krótki spacer. A potem wskoczysz do wody i zanurzysz się w niej, lekko drżąc z orzeźwienia. Twoje dłonie będą przecinać taflę, a ciało nareszcie znajdzie ukojenie, którego tak potrzebujesz.

Twoje pragnienia mogą być bliżej, niż myślisz. Co więcej – realizując je, możesz oszczędzić naprawdę spore pieniądze.

Nie za duże, nie za małe. Domy Siechnice w zabudowie szeregowej.

Wiesz, jaka jest główna zaleta szeregówek? Niskie koszty ogrzewania. To właśnie z tego względu Polacy stopniowo rezygnują z dużych domów wolnostojących. W domach szeregowych są tylko dwie ściany zewnętrzne. Pozostałe są zawsze dogrzewane przez sąsiadów i nie wyziębiają się szybko.

Na czym jeszcze możesz oszczędzić? Na kosztach dojazdu. Siechnice leżą tuż za granicą Wrocławia. Od ścisłego centrum stolicy województwa dzieli je tylko 12 km. Taki dystans można pokonać samochodem w bardzo krótkim czasie. Nawet w godzinach szczytu czas dojazdu nie przekroczy 30 minut. W razie potrzeby z Siechnic można dojechać do wrocławskich dzielnic pociągiem.

Ostatnim czynnikiem, który decyduje o opłacalności takiej inwestycji, jest metraż. Domy w Siechnicach na terenie osiedla Scandi City są dostępne w dwóch wersjach. Mniejsze mają powierzchnię 84 m2. Większe to przestrzeń 112 m2. Salon, aneks kuchenny, dwie łazienki i 3 lub 4 sypialnie w zupełności wystarczą do wygodnego życia nawet rodzinie pięcioosobowej. Zamiast kosztownego garażu przy każdym domu deweloper zaplanował dwa miejsca postojowe. 

Domy na sprzedaż znajdują się tuż przy kąpielisku Błękitna Laguna.

Zazwyczaj osoby kupujące domy na rynku pierwotnym mają dostęp jedynie do ogrodu. Przy domach w Siechnicach znalazło się oczywiście miejsce na przestronne ogródki. Jednak prócz tego tuż przy nich znajduje się świetnie zagospodarowany zalew, który stanowi chyba najważniejszy atut tej oferty. Na znajdującej się dosłownie kilka kroków stąd strzeżonej plaży można skorzystać z boiska do siatkówki i wypożyczalni sprzętu wodnego.

To nie wszystko. Z tej malowniczej okolicy można łatwo wyruszyć na całodzienną wyprawę rowerową. Prowadzące stąd szlaki mają długość 40 km. Nic nie stoi przy tym na przeszkodzie, by zanurzyć się w okoliczne lasy, wspiąć na wieżę widokową czy zwiedzić zabytki w pobliskich miejscowościach. To wszystko sprawia, że Twoim ogrodem może być cały teren wokół Siechnic. Granice zatrą się, gdy zaczniesz z niego korzystać.

W pobliżu nieruchomości znajdziesz wszystko, co niezbędne do życia.

Żłobki, przedszkola, szkoły, urzędy, sklepy, przychodnie i punkty usługowe. Mimo tego, że jest tu naprawdę cicho, Siechnice to pełnoprawne miasto. Znajdziesz tu też boiska, baseny i tereny rekreacyjne, z których będziesz korzystać do woli. Rewelacyjna lokalizacja, cena zakupu nie przekraczająca kwoty, jaką trzeba zapłacić za niewielkie mieszkanie w centrum Wrocławia. Do tego za jakiś czas można sprzedać nieruchomość z dużym zyskiem lub wynająć ją za atrakcyjną kwotę, ponieważ władze miejskie intensywnie inwestują w ten obszar.

Pierwszy etap osiedla domów w Siechnicach jest już na ukończeniu. W sprzedaży są dostępne ostatnie domy. Na realizację kolejnego etapu osiedla trzeba będzie trochę poczekać, lecz bez problemu możesz zamieszkać przy Lagunie już w tym roku. Zainteresowała Cię ta oferta? Koniecznie odezwij się, by umówić się na zwiedzanie Twojego nowego domu.