Funkcjonalna i tania zmywarka – czy to możliwe? Przegląd najpopularniejszych zmywarek do 1200 zł

Funkcjonalna i tania zmywarka – czy to możliwe? Przegląd najpopularniejszych zmywarek do 1200 zł

7 października, 2020 Wyłączono przez Artykuły Sponsorowane

Zakup nowej zmywarki może być nie lada wyzwaniem – zwłaszcza gdy dysponujemy stosunkowo niedużym budżetem. Czy to jednak oznacza, że wydajna i pojemna zmywarka musi kosztować krocie? Niekoniecznie. Sprawdź nasze propozycje 4 modeli różnych marek do 1200 zł i przekonaj się, dlaczego budżetowy sprzęt do mycia naczyń może być czasem rozsądną alternatywą dla jego kosztujących nieraz kilka tysięcy złotych odpowiedników.

Zmywarki do 1200 zł – przegląd modeli

Zmywarka Amica DFM404WNA

Zestawienie rozpoczynamy od popularnej zmywarki z serii DFM404WNA marki Amica. Wyposażono ją w innowacyjny system HotAir, wykorzystujący w swoim działaniu zasadę kondensacji, w której pod koniec zmywania woda jest odparowywana przy użyciu wysokiej temperatury. Pomieścisz w niej do 9 kompletów naczyń – to wystarczająca ilość, jeśli w Twoim mieszkaniu przebywają na co dzień 2 lub 3 osoby. Zabezpieczenie AntiFlood chroni domowników przed zalaniem mieszkania w razie awarii wody. Dzięki funkcji WashRestart urządzenie automatycznie wznowi zaś pracę w miejscu, w którym została przerwana.

Zmywarka Amica DFM604WNA

Kolejną z propozycji zmywarek Amica, których cena nie przekracza 1200 zł, jest przeznaczony zarówno do zabudowy, jak i kuchni wolnostojącej model DFM604WNA, o wymiarach 59,8 x 84,5 x 60,4 cm. Umyjesz w nim za jednym razem aż do 12 kompletów naczyń. Czy to oznacza, że zmywarka ta pobierać będzie dużo prądu? Nic z tych rzeczy, ponieważ oznaczono ją klasą energetyczną A++. Jedną z funkcji, która bez wątpienia ułatwi Ci codzienne funkcjonowanie, może być program HalfLoad, pozwalający na dopasowanie ilości zużywanej wody do załadunku. Skorzystaj z niego, jeśli nie lubisz czekać, aż Twoja zmywarka będzie całkowicie wypełniona. Chcesz wiedzieć, jakie jeszcze funkcjonalności można znaleźć w tej zmywarce? Zajrzyj na stronę: https://www.neonet.pl/duze-agd/zmywarki.html i sprawdź jej pozostałe zalety.

Zmywarka Bosch SMS24AW00E

Tym, co wyróżnia zmywarkę Bosch SMS24AW00E, jest imponująca liczba programów oraz dodatkowych zabezpieczeń, mających za zadanie strzec ją przed uszkodzeniem czy niespodziewanymi awariami. Do najważniejszych z nich zaliczyć można funkcję AquaStop, chroniącą przed zalaniem, 10-letnią gwarancję przed rdzewieniem oraz ActiveWater, optymalizującą zużycie wody i energii. Cena regularna tej zmywarki wynosi 1150 zł.

Zmywarka Electrolux ESL4201LO

Zestawienie zamyka sygnowana logo Electrolux zmywarka do zabudowy ESL4201LO. Model ten przypadnie do gustu posiadaczom stosunkowo ograniczonego metrażu w kuchni oraz osobom, które zamierzają korzystać ze zmywarki sporadycznie. Jej szerokość wynosi bowiem jedynie 45 cm – wystarczająco, aby zmieścić ją do nawet bardzo niewielkiej kuchni. Przeciętne roczne zużycie wody wynosi nieco ponad 2700 litrów (jednorazowo około 9 litrów), natomiast prądu – 222 kWh. Wyposażono ją w 5 programów zmywania, w tym intensywny oraz płukania. Poziom generowanego przez nią hałasu nie przekracza 51 decybeli.