Idealne komody do sypialni

Idealne komody do sypialni

30 października, 2019 Wyłączono przez Artykuły Sponsorowane

Komody cieszą się wciąż niesłabnącą popularnością. To wyjątkowy mebel, który spełnia zarówno swoje praktyczne, jak i estetyczne funkcje. Możemy w nich przechowywać sporo swoich rzeczy, a dodatkowo wybierając odpowiednie modele – sprawić, że nasze wnętrze nabierze niepowtarzalnego stylu i ponadczasowego wyglądu. W dzisiejszym wpisie skupimy się na sypialni, a konkretnie na komodach, które będą do niej idealnie pasować. Na jakie egzemplarze najlepiej się zdecydować? O czym pamiętać podczas zakupów?
Nasza pierwsza propozycja to komoda Bahli, która jest dostępna w dwóch kolorach – wenge oraz w odcieniu dąb sonoma. Egzemplarz jest niezwykle pojemny, a przy tym świetnie wykonany. Na tej komodzie możemy z powodzeniem umiejscowić różnego rodzaju dodatki albo nawet telewizor, a w szafkach umiejscowić wszystkie rzeczy, które dotychczas nie miały swojego miejsca. Ogromna pojemność sprawia, że to niezwykle funkcjonalna i ponadczasowa komoda.
Następnym egzemplarzem, na który zdecydowanie warto zwrócić uwagę jest komoda Berg w jasnych barwach – będzie idealnym rozwiązaniem do ciepłej i przytulnej sypialni. Większa cześć tego egzemplarza jest zabudowana, a co za tym idzie – znajdzie się tam miejsce dla różnego rodzaju rzeczy. W drugiej części z powodzeniem możemy umiejscowić książki, czasopisma, czy albumy ze zdjęciami. Nasza trzecia propozycja to komoda Alvaro – jej ciemny kolor sprawdzi się doskonale zarówno w jasnych, jak i ciemnych wnętrzach. Szczególnie polecamy ją do mniejszych sypialni – to egzemplarz, który sprawdzi się doskonale w rogu pokoju. Jego duża powierzchnia górna umożliwia poukładanie różnych rzeczy. Warto również wspomnieć, że korpus tej komody jest obklejony obrzeżem ABS – to gwarancja najwyższej jakości i świetnego wykonania. Ostatnią propozycją, którą dla Państwa przygotowaliśmy, jest komoda Berg (3) – ten innowacyjny model będzie świetnym rozwiązaniem do nowoczesnych sypialni. Półki komody są stworzone na zasadzie przeciwieństwa – gdy jedna z nich jest zamknięta, ta obok jest otwarta. Model zachwyca swoją nietuzinkowością i ciekawym rozwiązaniem. Biorąc pod uwagę, że jest to wysoki egzemplarz – zachęcamy zakupić go do małych sypialni.
Zaprezentowane w dzisiejszym wpisie komody mogą Państwo zakupić w sklepie WikiMeble – https://www.wikimeble.pl/KOMODY – to tylko kilka propozycji, a na stronie jest ich dostępna cała masa. Sypialnia jest takim miejscem, w którym spędzamy codziennie bardzo dużo czasu – zdecydowanie warto zadbać o to, aby zakupione meble zachwycały nie tylko swoją estetyką, ale i funkcjonalnością.