Jak wybrać dobrego producenta przyczep samochodowych?

Oferta wielu polskich firm dotyczy uniwersalnych platform mobilnych, które służą do przewozu materiałów budowlanych, rowerów czy motocykli. Choć nie każdy z producentów zasługuje na słowa pochwały, wielu z nich przywiązuje dużą uwagę do jakości materiałów oraz standardu wyko-nania danych modeli. Na szczęście znajdziemy też profesjonalne firmy, dla których produkcja przyczep samochodowych stanowi priorytet. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Jednoosiowe i dwuosiowe przyczepy samochodowe
Polecamy zwłaszcza ofertę renomowanego i doświadczonego producenta, który w sprzedaży posia-da kilkadziesiąt modeli. Firma Besttrailers oferuje szeroki wybór przyczep samochodowych, specja-listycznych pod agregat, towarowych czy z burtami. Większość z nich występuje w wersji jedno- lub dwuosiowej. Przy okazji warto wymienić kilka najpopularniejszych, takich jak: BC Majster czy Simple Hochlader.Propozycja marki Besttrailers przypadnie do gustu osobom poszukującym zarów-no lekkiej, jak i trwałej przyczepy.To ukłon w stronę osób, które szukają odpowiedniej platformy do przewożenia mniejszych ładunków. Natomiast przyczepka dwuosiowa udźwignie zdecydowanie większe ciężary. Model BC Majster jest fabrycznie nowy oraz posiada homologację. Poza tym został wykonany z najwyższej jakości komponentów o podwyższonej wytrzymałości na uszkodzenia me-chaniczne. Laweta DMC 750 jest objęta 2-letnią gwarancją producenta.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu?
Wybór przyczepy samochodowej powinien być w pełni uzależniony od naszych potrzeb i możliwo-ści naszego auta. W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na najważniejsze parametry. Odpo-wiednio dobrany model powinien być solidną i wysokiej jakości konstrukcją. Najlepiej kupić przy-czepę, która została wyprodukowana ze stalowej, ocynkowanej ramy. Dzięki temu możemy sku-teczne chronić nasze produkty przed czynnikami zewnętrznymi. Zadbajmy również o dodatkowe oświetlenie. Droższe modele posiadają doskonałej jakości lampy. Oczywiście musimy też zastano-wić się nad ładownością przyczepy samochodowej. Na stronie internetowej http://besttrailers.eu/ znajduje się szeroki wybór modeli, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Większość z nich posiada niehamowane oraz hamowane osie, burty otwierane z przodu i z tyłu, uchwyty ładunkowe, a na podłodze znajduje sklejka wodoodporna antypoślizgowa.

Wszystkie produkty Besttrailers są objęte minimum 12-miesięczną gwarancją. Aby poznać szczegóły oferty, wystarczy kliknąć w wybrany produkt na stronie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *