Jak wybrać dobrego producenta przyczep samochodowych?

Jak wybrać dobrego producenta przyczep samochodowych?

29 października, 2020 Wyłączono przez Artykuły Sponsorowane

Oferta wielu polskich firm dotyczy uniwersalnych platform mobilnych, które służą do przewozu materiałów budowlanych, rowerów czy motocykli. Choć nie każdy z producentów zasługuje na słowa pochwały, wielu z nich przywiązuje dużą uwagę do jakości materiałów oraz standardu wyko-nania danych modeli. Na szczęście znajdziemy też profesjonalne firmy, dla których produkcja przyczep samochodowych stanowi priorytet. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Jednoosiowe i dwuosiowe przyczepy samochodowe
Polecamy zwłaszcza ofertę renomowanego i doświadczonego producenta, który w sprzedaży posia-da kilkadziesiąt modeli. Firma Besttrailers oferuje szeroki wybór przyczep samochodowych, specja-listycznych pod agregat, towarowych czy z burtami. Większość z nich występuje w wersji jedno- lub dwuosiowej. Przy okazji warto wymienić kilka najpopularniejszych, takich jak: BC Majster czy Simple Hochlader.Propozycja marki Besttrailers przypadnie do gustu osobom poszukującym zarów-no lekkiej, jak i trwałej przyczepy.To ukłon w stronę osób, które szukają odpowiedniej platformy do przewożenia mniejszych ładunków. Natomiast przyczepka dwuosiowa udźwignie zdecydowanie większe ciężary. Model BC Majster jest fabrycznie nowy oraz posiada homologację. Poza tym został wykonany z najwyższej jakości komponentów o podwyższonej wytrzymałości na uszkodzenia me-chaniczne. Laweta DMC 750 jest objęta 2-letnią gwarancją producenta.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu?
Wybór przyczepy samochodowej powinien być w pełni uzależniony od naszych potrzeb i możliwo-ści naszego auta. W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na najważniejsze parametry. Odpo-wiednio dobrany model powinien być solidną i wysokiej jakości konstrukcją. Najlepiej kupić przy-czepę, która została wyprodukowana ze stalowej, ocynkowanej ramy. Dzięki temu możemy sku-teczne chronić nasze produkty przed czynnikami zewnętrznymi. Zadbajmy również o dodatkowe oświetlenie. Droższe modele posiadają doskonałej jakości lampy. Oczywiście musimy też zastano-wić się nad ładownością przyczepy samochodowej. Na stronie internetowej http://besttrailers.eu/ znajduje się szeroki wybór modeli, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Większość z nich posiada niehamowane oraz hamowane osie, burty otwierane z przodu i z tyłu, uchwyty ładunkowe, a na podłodze znajduje sklejka wodoodporna antypoślizgowa.

Wszystkie produkty Besttrailers są objęte minimum 12-miesięczną gwarancją. Aby poznać szczegóły oferty, wystarczy kliknąć w wybrany produkt na stronie!