Jak zadbać o bezpieczeństwo w Twoim domu? Zamki do mebli

Jak zadbać o bezpieczeństwo w Twoim domu? Zamki do mebli

16 września, 2019 Wyłączono przez Artykuły Sponsorowane

W trosce o bezpieczeństwo domu, naszego majątku i kluczy, chcielibyśmy, aby przechowywane przez nas przedmioty były bezpieczne i nigdy nie trafiły w niepowołane ręce. Rozwiązaniem problemu, którym jest przechowywanie wartościowych przedmiotów oraz zabezpieczenie domu, są różnego rodzaju zamki. Zamki do mebli zwiększają nasze poczucie bezpieczeństwa, dlatego warto zainwestować w elementy jak najwyższej jakości.

W dzisiejszym artykule przybliżymy i opowiemy o rodzajach zamków, które dostępne są na rynku oraz w naszym sklepie tak, abyś sam mógł zdecydować, w jaki sposób chcesz zadbać o bezpieczeństwo Twojego domu i cennych dla Ciebie przedmiotów.

Zamek skrzynkowy – zabezpieczenie szafek, skrzyń, komód

Zamek skrzynkowy to niewielki element, który posiada charakterystyczny haczyk zabezpieczający. Najczęściej jest stosowany jako zabezpieczenie wszelkiego rodzaju szafek, kufrów, skrzyń, komódek i dużych komód. Jego dużą zaletą jest to, że może być montowany również na niewielkich płaszczyznach, co świadczy o jego skuteczności. Jaki jest zamek skrzynkowy? Jest niezawodny, wygodny, prosty w obsłudze, a co najważniejsze – nie będzie wymagał od Ciebie dużego wysiłku i specjalistycznych narzędzi, gdyż jego montaż jest banalnie prosty. Warto wybierać produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów, takich jak na przykład stal, z chromowym wykończeniem. Tego typu zamki skrzynkowe świetnie sprawdzą się zarówno w domu, biurze, jak i garażu, czy warsztacie budowlanym. Ten element sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Zamek do żaluzji – skuteczna ochrona Twoich rolet!

Nie ma lepszego rozwiązanie niż zewnętrzne rolety. W nocy pozwalają na całkowite zaciemnienie i wyciszenie Twojego domu, a latem zapewniają ochronę przed słońcem, dzięki czemu w mieszkaniu jest dużo chłodniej niż na zewnątrz. Rolety zewnętrzne mają sporo zalet, ale czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, czy w razie włamania, skutecznie ochronią Twój dom przed złodziejami? Rolety, które nie zostały wyposażone w specjalny zamek do żaluzji, nie są trudne do podniesienia, a unoszenie ich powoli, bez pośpiechu, może spowodować, że żaden dźwięk nie przerwie Twojego snu. Rozwiązaniem tego problemu są właśnie zamki do żaluzji, gdyż jest to prosty i tani sposób, który skutecznie zwiększy i podniesie poziom bezpieczeństwa w Twoim domu. Zamek do żaluzji sprawdzi się zarówno w Twoim domu, jak i biurze. Zastanawiasz się, jaki zamek będzie najlepszy? Przede wszystkim w tym wypadku liczy się jakość. Zamek żaluzjowy, który będziesz chciał kupić, nie może być najniższej jakości i wykonany ze słabych materiałów, gdyż nie będzie on stanowił naprawdę skutecznego zabezpieczenia. Kupując tego typu zamek, zwróć uwagę na to, z czego został wykonany i czy jest solidny, i trwały. Powinien być wykonany na przykład z wysokiej jakości stali, a jego codziennie użytkowanie nie powinno przynosić żadnych dodatkowych kłopotów. Dobierz odpowiedni zamek, który będzie dopasowany do Twoich potrzeb i zapewni Ci bezpieczeństwo.

Zamki centralne, które zabezpieczą Twoje meble biurowe

Dlaczego warto zdecydować się na tego typu zabezpieczenie zarówno w biurze, jak i domu? Zamki centralne pozwalają na zabezpieczenie kilku szuflad naraz, dzięki czemu zaoszczędzisz pieniądze i czas. Zakup i późniejszy montaż zamków w każdej szufladzie jest nie tylko nieopłacalny, ale również czasochłonny. Dodatkowo, do jednego zamka będziesz potrzebował tylko jeden klucz, więc nie będziesz musiał się denerwować i zastanawiać, czy któregokolwiek nie zgubiłeś. Zamki centralne pomogą Ci w szybki i prosty sposób zabezpieczyć biurową i domową dokumentację oraz pozostałe materiały. Tego rodzaju zamek możesz zamontować wewnątrz, zarówno po lewej, jak i prawej stronie.

Zamek do drzwi przesuwnych – zamek bolcowy

Do zabezpieczenia szafek, barków, komód czy innego rodzaju mebli, stosuje się zamek bolcowy. Przeznaczony jest również jako zamek do drzwi przesuwnych oraz przy zabudowach tarasów i balkonów. Jest naprawdę niewielkich rozmiarów, dzięki czemu może być montowany również na małych powierzchniach i mniejszych meblach. Ten rodzaj zamka sprawdzi się zarówno w warunkach biurowo – firmowych, jak i domowych. Podobnie, jak w przypadku pozostałych zamków, zamek do drzwi przesuwnych, powinien być wykonany z wysokiej jakości materiałów, na przykład ze stali. Zamki bolcowe są proste w montażu, a do tego cena na tyle atrakcyjna, że są bardzo opłacalnym i godnym zainteresowania produktem.

Warto zadbać o bezpieczeństwo, nie tylko swoje, ale i domu oraz cennych dokumentów i przedmiotów. Zamki do mebli zapewnią skuteczną ochronę i bezpieczeństwo, a Twój dom i wartościowe przedmioty będą zabezpieczone.