Agregaty tynkarskie – tynkowanie bez problemów!

Agregaty tynkarskie – tynkowanie bez problemów!

13 września, 2019 Wyłączono przez Artykuły Sponsorowane

Urządzenia takie jak agregaty tynkarskie pozwalają na prowadzenie prac tynkarskich bez problemów. To inwestycja, która się opłaca!

Tynkowanie tradycyjnymi metodami powoli odchodzi w przeszłość. Teraz coraz więcej firm wykorzystuje nowoczesne agregaty tynkarskie, z którymi wykonanie niezbędnych prac jest jeszcze łatwiejsze!

Dzięki agregatom tynkarskim nakładanie tynków staje się jeszcze łatwiejsze. To skuteczny wybór zarówno wtedy, gdy chodzi o niewielkie zlecenia, jak również szeroko zakrojone prace.

Czym dokładnie są agregaty tynkarskie i jak działają? Jakie zalety niesie ze sobą zastosowanie agregatów tynkarskich? Gdzie możemy zakupić tego typu sprzęt?

 

Agregaty tynkarskie – produkcja tynków maszynowych

Urządzenia takie jak agregaty tynkarskie zostały zaprojektowane po to, aby produkować tak zwane tynki maszynowe. Z ich użyciem można przygotować między innymi mieszanki cementowo-wapienne, gipsy do gładzi oraz innego rodzaju materiały przeznaczone do prac budowlanych i wykończeniowych na posadzki, ściany, sufity oraz inne nawierzchnie.

Agregaty tynkarskie nie tylko umożliwiają przygotowanie mieszanki do tynkowania, ale również umożliwiają jej mechaniczne nakładanie, dzięki czemu ułatwiają wykonanie tego rodzaju prac.

 

Budowa agregatów tynkarskich:

  • mieszarka – miesza składniki, z których przygotowuje się tynki
  • sito – pozwala na oddzielenie zbyt dużych elementów zaprawy
  • pompa – doprowadza zaprawę do węża
  • wąż i pistolet – umożliwiają nakładanie przygotowanych tynków

 

W wybranych modelach agregatów tynkarskich znajdują się także sprężarki, które usprawniają nakładanie tynków.

 

Dlaczego warto zdecydować się na agregat tynkarski?

Urządzenie takie jak agregat tynkarski posiada wiele zalet, dlatego też dzisiaj z takiego sprzętu korzysta coraz więcej przedsiębiorców w branży budowlanej oraz wykończeniowej.

Wykorzystanie zautomatyzowanego sprzętu znacząco ułatwia prowadzenie prac, a przy tym pozwala na oszczędzanie czasu – w ciągu jednego dnia można otynkować znacznie większą powierzchnię niż tradycyjnymi, ręcznymi metodami!

 

Główne korzyści wynikające ze stosowania agregatów tynkarskich:

  • wyższa jakość prac tynkarskich
  • szybsze prowadzenie prac
  • mniejsze koszty dla firmy
  • dużą oszczędność czasu
  • możliwość zmniejszenia zatrudnienia
  • większe zyski dla firmy

 

Jak więc widać, korzyści z nakładania tynków maszynowo jest bardzo dużo, dlatego też zakupienie tego typu sprzętu może być świetną inwestycją dla firmy, która chciałaby poprawić swoją konkurencyjność na rynku.

 

Gdzie można zamówić dobry agregat tynkarski?

Aktualnie na rynku znajdują się różnego rodzaju urządzenia takie jak agregaty tynkarskie. Do dyspozycji mamy sprzęt polskiej i zagranicznej produkcji, w tym agregaty różniące się pomiędzy sobą szeregiem parametrów, w tym między innymi mocami silnika, pompy, obecnością sprężarki, typem oraz długością wężów do podawania mieszanki, rodzajem pistoletów natryskowych czy akcesoriami.

Przed zdecydowaniem się na konkretny agregat tynkarski warto zapoznać się z różnymi propozycjami, aby znaleźć taki sprzęt, który będzie w stanie zapewnić optymalne parametry pracy.

Zwróćmy także uwagę na kwestie związane z czasem trwania ochrony gwarancyjnej, z dostępnością serwisu oraz części zamiennych do urządzenia.

 

Małek Agregaty – najwyższej jakości agregaty tynkarskie

Szukasz dobrego agregatu tynkarskiego, z którym będzie można przygotowywać wysokiej jakości tynki maszynowe? W takim przypadku skorzystaj z oferty firmy Małek Agregaty, która od lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości agregatów tynkarskich o wszechstronnym zastosowaniu.

Firma posiada w swojej ofercie agregaty tynkarskie w wielu wariantach do wyboru, które można dopasować indywidualnie do swoich potrzeb. Sprzęt bazuje na sprawdzonych podzespołach, dzięki czemu zapewnia sprawną i nieprzerwaną pracę – to przyszłościowa inwestycja na lata.