Kabina półokrągła 90×90 do różnych aranżacji

Kabina półokrągła 90×90 do różnych aranżacji

20 czerwca, 2022 Wyłączono przez Artykuły Sponsorowane

Półokrągła kabina prysznicowa to bardzo praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie, które jest montowane w narożniku pomieszczenia. To świetny sposób na zagospodarowanie przestrzeni – szczególnie w małych łazienkach, ale nie tylko. Kabina półokrągła 90×90 to również doskonała propozycja do średniej wielkości łazienki. W naszym sklepie znajdziesz także modele, które sprawdzą się doskonale w dużym pokoju kąpielowym.

Kabina prysznicowa zamiast wanny

Kabiny prysznicowe coraz częściej są montowane zamiast wanien, ponieważ gwarantują maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Pozwalają także zaoszczędzić czas i zmniejszyć rachunki za wodę. Kąpiel pod prysznicem jest zdecydowanie krótsza i nie wymaga użycia tak dużej ilości wody, jak w przypadku długiej kąpieli w wannie. Kabiny półokrągłe zajmują stosunkowo mało miejsca, a ze względu na sporą rozpiętość oferowanych rozmiarów można je dopasować do każdego wnętrza. Jakie są najważniejsze zalety kabin półokrągłych?

  • Prysznic to duża oszczędność miejsca w łazience i jednocześnie gwarancja komfortowej kąpieli. Kabina prysznicowa 90×90 półokrągła zmieści się nawet w niezbyt dużej łazience i jednocześnie zapewni bardzo dużo przestrzeni pod prysznicem.

  • Biorąc prysznic, oszczędzasz wodę, ponieważ statystyki wyraźnie pokazują, że podczas kąpieli pod prysznicem zużywamy znacznie mniej wody niż podczas kąpieli w wannie.

  • Wybierając prysznic, decydujesz się na zdrowszy wariant kąpieli. Krótki prysznic jest zdecydowanie zdrowszy niż zbyt długie przesiadywanie w wannie z gorącą wodą.

  • Prysznic zapewnia większą wygodę. To możliwość szybkiego odświeżenia się przed pracą lub po pracy i świetne rozwiązanie dla osób starszych, którym wchodzenie i wychodzenie z wanny może sprawiać trudność.

Kabina prysznicowa 90×90 półokrągła

Kupując kabinę półokrągłą, możesz wybrać spośród wielu różnych modeli, które będą się różnić stylem, kolorem, ale również sposobem otwierania drzwiczek. Ważne, żeby kabina prysznicowa wyróżniała się wytrzymałością i solidnością, ponieważ powinna nam służyć przez wiele lat. Obecnie na rynku znajdziesz bardzo dużo półokrągłych kabin prysznicowych, które będą się wyróżniać nowoczesnym designem, odpornym na uszkodzenia szkłem i specjalną powłoką, która ogranicza przywieranie osadu. Dzięki swoim uniwersalnym rozmiarom kabina prysznicowa 90×90 półokrągła sprawdzi się w wielu łazienkowych aranżacjach, zapewniając wygodną i komfortową kąpiel. Decydując się na konkretną kabinę prysznicową, musisz wziąć pod uwagę odpowiedni rozmiar brodzika.

Kabiny prysznicowe półokrągłe w różnym stylu

W sklepach z wyposażeniem domu znajdziesz ogromny wybór różnych modeli. Dostępne są tam stylowe rozwiązania, które z pewnością sprawdzą się w klasycznych wnętrzach, ale również niezwykle nowoczesne i proste kabiny, które będą świetnie się prezentować w nowoczesnych aranżacjach. Proste i minimalistyczne wzornictwo sprawdzi się idealnie w wielu współczesnych łazienkach. Kabina prysznicowa może być wykończona elementami w kolorze srebra, złota lub posiadać czarne profile, które będą się doskonale komponować z wnętrzami w stylu loftowym czy industrialnym.