Pomysły na sypialnię z łazienką

Pomysły na sypialnię z łazienką

4 lutego, 2020 Wyłączono przez Artykuły Sponsorowane

Dwa wyjątkowe pomieszczenia w każdym domu – łazienka i sypialnia. Miejsca, które cechuje wyjątkowa intymność i bardzo prywatny charakter. Czemu zatem, idąc tropem chociażby jadalni i aneksu kuchennego, nie połączyć je sobą?

Praktycznie i estetycznie

Połączenie sypialni z łazienką coraz częściej pojawia się w nowoczesnych aranżacjach. Dlaczego? Głównym powodem jest wysoki stosunek praktyczności do odczuć czysto estetycznych, a mariaż dwóch pomieszczeń potrafi wprowadzić pod strzechy nową jakość. Jak zaprojektować takie połączenie, aby cieszyło oko i spełniało najważniejsze funkcje użytkowe? Mamy dla Was dwie wyjątkowe propozycje.

Połączenie  w stylu minimalistycznym

Pierwsza z nich to sypialnia z łazienką w stylu minimalistycznym – idealne rozwiązanie dla mieszkań w apartamentowcach (https://www.paradyz.com/inspiracje/minimalistyczna-sypialnia-z-lazienka-w-apartamentowcu). W niniejszej aranżacji ogromne znaczenie odgrywa światło. Z tego też powodu część łazienkowa jest oddzielona od sypialnianej przeszkleniem, a całość została zaprojektowana z wykorzystaniem betonowych odcieni szarości i bieli na ścianach oraz podłodze (wielkoformatowe płytki rektyfikowane). Takie rozwiązanie nadaje przestrzeni klarowności i dodatkowo optycznie ją powiększa.

Drewno i kamień – klasyczna kompozycja

Druga propozycja to klasyczne połączenie kamienia i drewna – https://www.paradyz.com/inspiracje/marmur-i-drewno-w-ekskluzywnej-sypialni-z-lazienka. Stawiając na ciemne marmurowe ściany i jasny odcień drewna na podłodze, możemy być pewni piorunującego efektu. Poza tym, że rozwiązanie dodaje pomieszczeniu przestronności, to także charakteryzuje się ekskluzywnością. Jeśli jesteś fanem luksusu, aranżacja ta spełni Twoje najbardziej wygórowane wymagania.

Łazienka i sypialnia złączone w jedno pomieszczenie to hit ostatnich miesięcy. Mimo swojej niekonwencjonalności aranżacja tego typu gwarantuje pełną funkcjonalność, a przy tym wygląda niezwykle oryginalnie i po prostu pięknie!