Skuteczne czyszczenie powierzchni z nowoczesnymi odkurzaczami Karcher

Skuteczne czyszczenie powierzchni z nowoczesnymi odkurzaczami Karcher

24 marca, 2020 Wyłączono przez Artykuły Sponsorowane

Potrzebujesz odkurzaczy, które skutecznie oczyszczą każdą powierzchnię? Firma Karcher od lat potwierdza swoją jakość na rynku akcesoriów czyszczących. Sprawdź, czym wyróżniają się odkurzacze Karcher oraz jakie są ich rodzaje.

Karcher – gwarancja jakości

Firma Karcher to przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w produkcji sprzętów czyszczących najwyższej jakości. Urządzenia Karcher charakteryzują się solidną budową, wydajnością oraz łatwością obsługi. Maszyny czyszczące przystosowane są zarówno do domowych potrzeb, jak i przemysłowych. Przedsiębiorstwo Karcher w swojej ofercie posiada, m.in.:

  • odkurzacze przemysłowe,
  • myjki ciśnieniowe,
  • myjki do okien,
  • mopy elektryczne,
  • zamiatarki,

Karcher – szeroka oferta odkurzaczy

Firma Karcher posiada wiele rodzajów i modeli urządzeń, które przeznaczone są do kompleksowego czyszczenia powierzchni. W ofercie przedsiębiorstwa znajdziesz, m.in. odkurzacz Karcher do podłóg, dywanów czy tapicerek.

Odkurzacze na sucho-mokro

Odkurzacze na sucho-mokro to nowoczesne rozwiązanie, które ułatwia odkurzanie i czyszczenie powierzchni. Urządzenia te wyposażone są w dwustopniowy system zatrzymywania zabrudzeń. Odkurzacze skutecznie wsysają kurz i inne zanieczyszczenia, które trafiają do zbiornika z wodą. Następnie zatrzymywane są one w specjalnym filtrze wylotowym, który uniemożliwia wydostanie się zabrudzeń do powietrza. Odkurzanie na sucho-mokro pochłania dużą ilość drobnych pyłów, wody oraz innych płynów. 

Odkurzacze do popiołu

Odkurzacze do popiołu to urządzenia, które służą do usuwania pozostałości po paleniskach. Urządzenia te skutecznie odciągają popiół i inne drobne pyły, które gromadzą się w kominkach, piecach czy grillach. Odkurzacze te charakteryzują się metalowym bezworkowym zbiornikiem, systemem filtracji oraz dużą mocą ssania.

Odkurzacze parowe

Odkurzacze parowe Karcher to nowoczesne rozwiązanie, które łączy w sobie technologie czyszczenia parowego oraz tradycyjnego odkurzania. Sprzątanie podłoża polega na naniesieniu na powierzchnię gorącej pary wodnej, która zmiękcza brud. Podczas nakładania końcówki na podłoże wszystkie zanieczyszczenia zostają zassane i trafiają do zbiornika.

Odkurzacze piorące

Odkurzacze piorące to urządzenia, które zaliczane są do grupy rodziny maszyn ekstrakcyjnych. Oznacza to, że przystosowane są do czyszczenia zarówno powierzchni dywanowych, jak i tapicerek. Urządzenia te posiadają dwa pojemniki – w jednym znajduje się woda z detergentem czyszczącym, a w drugim gromadzi się zużyta woda i zanieczyszczenia. Odkurzacze piorące charakteryzują się dużą mocą ssania oraz funkcją szybkiego suszenia powierzchni (posiadają wbudowaną dmuchawę).

Odkurzacze do płynów niebezpiecznych

Odkurzacze do płynów niebezpiecznych przystosowane są zarówno do pracy na sucho, jak i na mokro. Sprawdzają się głównie w branży budowlanej, w której pracownicy spotykają się często z niebezpiecznymi oparami (podczas remontów i na budowach). Urządzenia Karcher posiadają atesty bezpieczeństwa i przeznaczone są do usuwania niebezpiecznych pyłów klasy H oraz klasy M. Przykładami szkodliwych oparów i substancji są, m.in. pleśń, azbest, nikiel czy ołów. Stosowanie odkurzaczy Karcher chroni pracowników przed złym samopoczuciem oraz kłopotami zdrowotnymi.

Gdzie szukać profesjonalnych odkurzaczy Karcher?

Firma Karcher cieszy się pozytywnymi opiniami klientów oraz dużą popularnością na całym świecie. Jeżeli poszukujesz profesjonalnych odkurzaczy Karcher lub innych urządzeń czyszczących, odwiedź stronę autoryzowanego partnera Karcher – https://www.asc-pro.pl/. Znajdziesz tam różne rodzaje maszyn czyszczących, które przeznaczone są zarówno dla domowego użytku, jak i profesjonalnego czyszczenia wielkich powierzchni.