SUEZ izolacje budowlane

SUEZ izolacje budowlane

11 stycznia, 2021 Wyłączono przez Artykuły Sponsorowane

SUEZ to marka trudząca się w branży budowlanej, a dokładnie w izolacji przeciwwodnych oraz termicznych budynkach. To stale rozwijająca się firma, unowocześniająca coraz to nowsze standardy w obszarze hydroizolacji. Nazywani mianem ekspertów w dziedzinie związanej z budownictwem, co wynika z ich długoletniego doświadczenia. Czym zatem się charakteryzują i jaki cel przyświeca ich pracy?

SUEZ – cel pracy

Firma SUEZ stawia sobie za cel świadome zwiększanie pozycji izolacji w budownictwie za pośrednictwem odpowiedzialnego współdziałania w firmie. To główna ścieżka działań podejmowana przez tą markę. W wzajemnej współpracy stawiają na zaufanie, gdyż jak twierdzą zaufanie do siebie przekłada się na zaufanie klientów do firmy. Każdy pracownik pełni taką funkcję, jaką jest w stanie w zgodzie z własnymi możliwościami i siłami. Marce zależy na stworzeniu przyjaznego i bezpiecznego środowiska pracy, gdzie nikt nie jest ważniejszy, każdy traktowany jest tak samo. Pracownicy między sobą dzielą się wiedzą i doświadczeniem, dzięki czemu realizacja powierzonych obowiązków jest znacznie sprawniejsza. Firma stwarza wiele możliwości poprzez różne projekty, które budują poczucie odpowiedzialności za firmę i jej dalsze losy. Najważniejszym mottem jest stworzenie zespołu, który z chęcią będzie chciał pracować, rozwijać się i działać dla dobra firmy, pozostając w zgodzie z własnymi przekonaniami.

Produkty SUEZ

Marka ta jest głównym dystrybutorem popularnych firm takich jak TOPWET, Icopal, PCI, Botament, Bornit, Bostik, Izohan, Izolmat. Każdy może zamówić sobie taką ilość produktu jakiej potrzebuje, mogą to być chociażby pojedyncze sztuki aż po całe palety. W procesie sprzedaży stawia się na produkty, które będą efektywne i nie stanowiły trudności w użyciu. Wszystkie pozycje znajdujące się w sklepie są sprawdzone i zgodne z najwyższymi standardami jakości.

Cechy charakterystyczne firmy

To, czym wyróżnia się ta marka to przede wszystkim jakość, oferowanych produktów jak i usług doradczych. Przez lata firma zyskała już wielu zaufanych klientów, szczególnie dzięki swemu sprawnemu i profesjonalnemu podejściu do każdego zamówienia. Każdy klient oprócz jakościowego produktu otrzymuje jednocześnie innowacyjne rozwiązanie. Istotna jest również cena towarów, która jest odpowiednia do jakości. Na pochwałę zasługują zapasy magazynowe, dzięki czemu każdy klient błyskawicznie zostanie obsłużony.

Oferta

W ofercie sklepu znajdują się różne rozwiązania izolacyjne dostosowane do danego dachu, tarasu czy fundamentów. Firma zajmuje się również diagnozą przyczyny zawilgoceń. Marka SUEZ zapewnia szeroki wybór izolacji, pomoc w prawidłowym wykonaniu izolacji, doradztwo w doborze materiałów i technologii, pomoc w skutecznej minimalizacji kosztów, dobór technologii indywidualnie dopasowanej do przedsięwzięcia oraz wsparcie specjalistyczną wiedzą i sprzętem. Ponadto podejmują współpracę z architektami, inwestorami oraz wykonawcami, udzielając pomocy technicznej oraz opracowując wymagania do wykonania izolacji miejsc trudnych.