Wydajne podesty niskopoziomowe – kompaktowy rozmiar, wielki potencjał

Wydajne podesty niskopoziomowe – kompaktowy rozmiar, wielki potencjał

5 maja, 2020 Wyłączono przez Artykuły Sponsorowane

Planując dużą inwestycję budowlaną, zazwyczaj poszukujemy maszyn uniwersalnych, czyli takich, które poradzą sobie w niesprzyjających warunkach lub dotrą do trudno dostępnych miejsc. Czasami jednak wystarczą nam rozwiązania prostsze, ale w swej klasie niezwykle wydajne.

Idealny sprzęt do prac magazynowych i konserwacyjnych

Przykładem są chociażby podesty niskopoziomowe, które wykonają swe zadania, takie jak np. prace magazynowe lub konserwacja średniej wysokości budynku, na „piątkę”. Jeśli zatem następnym razem będzie stała przed Tobą stara, wysłużona drabina, pomyśl lepiej o maszynie zaliczanej do grupy „low-level access”. Jej konstrukcja sprawi, że wykonasz swe zadanie wzorowo, zachowując wszelkie zasady bezpiecznej pracy. O czym mowa? Oczywiście o nowoczesnym podeście niskopoziomowym.

Rodzaje podnośników niskopoziomowych

Gdzie szukać dobrej jakości podnośników niskopoziomowych? Najlepiej sprawdzić aktualne oferty producentów, którzy od wielu dekad dostarczają branży najwydajniejszych rozwiązań. Jednym z nich jest JLG – https://jlg.com.pl/kategoria-produktu/podesty-niskopoziomowe/. Amerykańska marka, która jest dostępna również na polskim rynku oferuje obecnie trzy rodzaje podestów niskopoziomowych i należą do nich:

  • modele zasilanie elektryczne, które dzięki własnemu napędowi zapewniają bardzo efektywną pracę na średnich wysokościach,
  • modele przesuwane, których głównymi zaletami są prostota obsługi i waga (dzięki temu, że są lekkie, mogą pracować na delikatnym podłożu),
  • modele z serii EcoLift obsługiwane w pełni manualnie, co wpływa na ich cichą i ekologiczną pracę.

Kupując podest niskopoziomowy z charakterystycznym pomarańczowym logiem JLG, klient otrzymuje także profesjonalne wsparcie serwisowe. Jeśli pojawi się usterka, możemy być pewni, że z dużą dozą prawdopodobieństwa zostanie ona usunięta w miejscu pracy maszyny, a podczas naprawy zostaną użyte jedynie oryginalne części.

Zastanawiasz się jeszcze, czy warto postawić na maszynę z górnej półki? Jeśli zależy Ci na wydajnej pracy i bezpieczeństwie, nie powinieneś mieć żadnych wątpliwości!