Alternatywa dla najbardziej wymagających mieszkańców – nowe szeregówki we Wrocławiu.

Alternatywa dla najbardziej wymagających mieszkańców – nowe szeregówki we Wrocławiu.

16 listopada, 2020 Wyłączono przez Artykuły Sponsorowane

Decyzja zakupowa na całe życie – czy szeregówka we Wrocławiu, to rozwiązanie właśnie dla Ciebie?

Na wrocławskim rynku nieruchomości każdy może znaleźć coś dla siebie. O ile kupując inwestycję dedykowaną pod lokal użytkowy, wybór jest prosty i oznacza często miejsce w centrum miasta, o tyle wybór miejsca do zamieszkania to decyzja znacznie trudniejsza.

Opcji jest kilka, a argumentów za i przeciw jeszcze więcej w każdym z przypadków. Dom za miastem, mieszkanie w centrum – oferta zarówno jednych, jak i drugich jest szeroka. Dla tych, którzy chcą połączyć w pewien sposób uroki posiadania własnego domu, jak i szybkiego dostępu do centralnych części Wrocławia, deweloper Blockpol oferuje domy szeregowe, które właśnie powstają na obrzeżach miasta.

Niezdecydowani? Szeregówki Wrocław – miejsce przygotowane specjalnie pod Wasze potrzeby.

Zakup działki budowlanej i postawienie domu wolnostojącego poza miastem to opcja niezwykle kusząca dla tych, którzy cenią sobie prywatność, spokój i życie na rozległej przestrzeni w towarzystwie natury i zwierząt. Mieszkanie w centrum oznacza łatwy dostęp do usług, rozrywki, edukacji. Najczęściej wiąże się z wygodą wynikającą z możliwości szybkiego dojazdu do pracy i szkoły, a także zrobienia niezbędnych codziennych zakupów, bez konieczności organizowania w tym celu czasochłonnej i męczącej wyprawy. Co w przypadku, gdy potrzebujecie miejsca, które połączy jedno z drugim?

Domy w zabudowie szeregowej powstające na osiedlu Zielone Południe to miejsce odpowiadające na potrzeby najbardziej wymagających, ale też tych mniej zdecydowanych. Twardo określone wymagania – dobra lokalizacja, bliskość z naturą, przyjemna okolica, własny ogródek, komfortowa przestrzeń i jednoczesny dostęp do wszelkiego rodzaju usług często niespotykane w połączeniu ze sobą, a jednak możliwe do osiągnięcia, czego dowodem jest budowa domów szeregowych osiedla Zielone Południe. Wysoki standard inwestycji i doświadczenie dewelopera sprawia, że każdy segment jednorodzinny to wysokiej jakości nieruchomość, zapewniająca przyszłym mieszkańcom niezbędne bezpieczeństwo i komfortowe warunki do życia. Przyjemna okolica wprawia w dobry nastrój tworząc ciepłą atmosferę nie tylko w samych wnętrzach.

Wrocławskie domy szeregowe – na którą ofertę się zdecydować?

Sama decyzja o zakupie domu w zabudowie szeregowej nie zawsze oznacza koniec wszelkich wątpliwości. Wpisując w wyszukiwarkę hasło szeregówki Wrocław, znaleźć możecie szeroki wachlarz możliwości. Na co zwrócić więc uwagę wybierając inwestycję, która stanie się Waszym domem, prawdopodobnie już na resztę życia?

Głównym czynnikiem branym tutaj pod uwagę powinny być możliwości komunikacyjne. Inwestycja, która znajduje się na obrzeżach miasta, dobrze skomunikowana z centrum, a jednocześnie z dala od jego zgiełku. Osiedle Zielone Południe znajduje się niedaleko Ołtaszyna. Pobliski przystanek MPK zapewnia odpowiednie możliwości komunikacyjne również tym, którzy nie dysponują własnym samochodem lub zmuszeni są w danym momencie skorzystać z komunikacji miejskiej.

Ważnym czynnikiem podczas wyboru inwestycji i miejsca zamieszkania jest łatwy dostęp do sklepów i usług. W pobliżu osiedla domów budowanych przez Blockpol, znajduje się żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa. Dzięki temu mieszkańcy mają dostęp do najważniejszych instytucji, bez konieczności przemieszczania się do ścisłego centrum.

Sprawdźcie, czy Zielone Południe to miejsce właśnie dla Was. Skontaktujcie się z biurem sprzedaży i poznajcie dostępne oferty.