CREAROLL – niezawodna taśma kalenicowa marki CREATON

CREAROLL – niezawodna taśma kalenicowa marki CREATON

11 lipca, 2019 Wyłączono przez Artykuły Sponsorowane

Taśma kalenicowa CREAROLL zapewnia estetyczne i trwałe wykończenie kalenicy oraz naroży dachu. Całkowicie zabezpiecza przed wnikaniem wody i zanieczyszczeń pod połać. Jest odporna na starzenie, promieniowanie UV oraz na wysokie i niskie temperatury.

Produkt CREATON to nowa jakość w segmencie taśm podgąsiorowych. Przemyślana konstrukcja oraz zgodność z najbardziej rygorystyczną w Europie brytyjską normą BS 8612 sprawiają, że propozycja wyróżnia się na rynku pod względem jakości. Taśma podgąsiorowa CREAROLL marki CREATON jest:

Estetyczna

Dostępność produktu w rolce o długości 5 m i w dwóch szerokościach 310 i 390 mm daje możliwość najlepszego dopasowania taśmy do formatu dachówki zastosowanej na połaci. Cztery kolory zgodne z kodami RAL – czarny (RAL 9004), szary (RAL 7015), brązowy (RAL 8017) i czerwony (RAL 8004) umożliwiają zachowanie spójności kolorystycznej całego dachu.
CREATON - CREAROLL taśma kalenicowa - 2

Funkcjonalna

Zastosowanie perforowanej włókniny polipropylenowej umożliwia skuteczną wentylację wynoszącą 165 cm2/mb. To w najlepszym razie wynosi o 10% więcej niż w przypadku konkurencyjnych rozwiązań. Jednocześnie całkowicie chroni konstrukcje dachową przed wnikaniem wody i zanieczyszczeń pod połać. Jest odporna na starzenie, promieniowanie UV oraz na wysokie i niskie temperatury.

Łatwa w montażu

Plisowane aluminium zwiększa elastyczność produktu w zakresie montażu oraz zapewnia 25% rozciągliwości. Dzięki szerokim paskom butylowym (25 mm) doskonale sprawdza się na połaci wykonanej z dachówek ceramicznych i cementowych tworząc z nimi trwałe połączenie.

CREATON_CREAROLL

Taśma kalenicowa CREAROLL to produkt uniwersalny. Idealnie sprawdza się na połaci wykonanej z dachówek ceramicznych lub cementowych dostępnych aktualnie na rynku.

Więcej informacji o produkcie na www.creaton.pl