Eko Architektura – lider na rynku konstrukcji drewnianych

Eko Architektura – lider na rynku konstrukcji drewnianych

29 czerwca, 2020 Wyłączono przez Artykuły Sponsorowane

Altany drewniane i ich produkcja to jedna z najbardziej dynamicznych gałęzi branży budowlanej. Ilość firm trudniących się stawianiem tych lekkich konstrukcji, zapewniających eleganckie schronienie przed słońcem, regularnie rośnie. Sytuacja taka stale podnosi jakość, utrudniając jednak wybór najlepszej oferty na rynku. W poszukiwaniu firmy zapewniającej najwyższą jakość usług udaliśmy się do białostockiej Eko Architektury, niewątpliwego lidera branży na polskim rynku. Przeprowadziliśmy tam krótki wywiad z P. Przemysławem Balcewiczem prezesem firmy, by ustalić jaki sekret przyczynił się do uzyskania tak pozytywnych opinii wśród konsumentów. Najpierw jednak wyjaśnijmy, co kryje się za nazwą Eko Architektura.

Czym jest Eko Architekuta?

Eko Architektura to białostocka firma założona w 2015 roku, zajmująca się profesjonalnym wykonaniem konstrukcji drewnianych. W ich ofercie znaleźć można różnego rodzaju:

Działa nie tylko na rynku lokalnym, ale na terenie całej Polski, pozwalając skorzystać z własnej oferty każdemu, bez względu na miejsce zamieszkania. Jak sama nazwa wskazuje, firma ta stawia w swojej pracy na ekologię, realizując projekty z najlepiej odnawialnego budulca, jakim jest drewno, doceniając tym samym jego dużą wytrzymałość oraz wdzięczność, z jaką prezentuje nadane mu kształty. Wszystkie konstrukcje powstają na terenie zakładu przy użyciu najnowocześniejszych maszyn CNC, natomiast realizację projektów wieńczy złożenie tak powstałych elementów w całość, przez wyspecjalizowaną i doświadczoną kadrę Eko Architektury. Firma ta doskonale wpasowuje się w obecne trendy w budownictwie. Dziś praktycznie każdy z nas marzy o własnej eleganckiej, a zarazem taniej konstrukcji, która zapewniłaby schronienie przed wiatrem, deszczem i słońcem dla całej rodziny, jednocześnie dając wszystkim komfortowe warunki do spędzenia wolnego czasu.

Kilka słów Eko Architektury o sobie

Teraz gdy już wiemy, czym jest i co proponuje Eko Architektura, dowiedzmy się, o jakie ciekawostki uzupełni naszą wiedzę prezes firmy, odpowiadając na parę pytań, zadanych mu przez nas. 

  • Co sprawia, że klienci tak chętnie wybierają Pańską firmę w momencie, gdy szukają dla siebie drewnianych konstrukcji mogących upiększyć  ich nieruchomość?

To pytanie powinno być oczywiście skierowane do wszystkich, którzy zaufali nam w tej kwestii i mam nadzieję, nie żałują swojej decyzji. Ja mogę jedynie zdradzić, co przyciągnęłoby mnie do Eko Architektury, w momencie, gdybym szukał projektu dla siebie. Pierwszym jakże ważnym elementem jest nasza elastyczność względem klienta, pozwalająca nie tylko na wybór czegoś z naszego bogatego katalogu, ale dająca także możliwość wprowadzenia w życie własnych ciekawych pomysłów i inspiracji. Chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta, tak daleko, jak to tylko możliwe, dlatego odrzucamy sztywność i rutynę, pozwalając na więcej niż inni. Oczywiście wszystko odbywa się pod czujnym okiem naszej świetnie wykwalifikowanej kadry i właśnie nasz personel jest drugim elementem, który zwróciłby moją uwagę właśnie na tę firmę. Nasi pracownicy to wysoce wyspecjalizowana kadra, wykonująca swoją pracę z troską o najwyższą jakość.

  • Brzmi to ciekawie. Czy ceny świadczonych przez Państwa usług są równie wysokie, jak ich jakość?

Wręcz przeciwnie, wysoki poziom umiejętności i doskonały sprzęt, jakiego używamy, pozwalają na uniknięcie podczas produkcji wielu marnotrawstw. Oszczędzamy czas, materiały i miejsce składowe, unikamy wielu niepotrzebnych wydatków. Pieniądze zaoszczędzone w ten sposób trafiają głównie do kieszeni naszych klientów, gdyż to właśnie dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować najniższe ceny na rynku. Dodatkowo znowu należy wspomnieć o naszej elastyczności, w przypadku znalezienia u innych podobnej oferty za mniejsze pieniądze, jesteśmy skłonni obniżyć naszą cenę, by pozostać najkorzystniejszą opcją na rynku.

  • Czy oprócz cen jest jeszcze coś, co znajdziemy tylko w Eko Architekturze?

Tak. Jako jedyni na rynku mamy w swojej ofercie montaż szyb zespolonych. To rozwiązanie pomaga dużo lepiej zaizolować budynek od negatywnych czynników zewnętrznych takich jak zimno czy hałas niż dzieje się to w przypadku zwykłej jednowarstwowej szyby. To świetne rozwiązanie dla osób ceniących sobie nie tylko jakość wykończenia, ale i wysoki komfort wewnątrz. 

  •  Jakiej wielkości konstrukcje można u Państwa zamówić oraz w jakim czasie są one realizowane? 

Jesteśmy w stanie zaoferować klientom powierzchnie konstrukcji o każdej wielkości, począwszy od 1 maż to powierzchni wymaganej przez osobę zlecającą nam wykonanie projektu. Produkcja jednej z naszych standardowych ofert trwa zwykle od 2 do 3 tygodni, jednak w przypadku indywidualnych zamówień czas oczekiwania może się nieco wydłużyć.

Podsumowując słowa Pana Prezesa, Eko Architektura to firma bazująca na swoim ogromnym doświadczeniu w branży. Swoją konkurencyjność i przywództwo na rynku stara się utrzymać poprzez ciągłe podnoszenie jakości przy zachowaniu najlepszej oferty cenowej. To świetne rozwiązanie bez względu na to, czy interesuje nas domek na działkę, czy drewniana altana.