Nowoczesne lampy sufitowe od Zuma Line

Nowoczesne lampy sufitowe od Zuma Line

20 kwietnia, 2020 Wyłączono przez Artykuły Sponsorowane

W obszarze aranżacji wnętrz nieustannie pojawiają się nowe trendy. Polski producent oświetlenia Zuma Line bezbłędnie za nimi nadąża, urozmaicając ofertę o nowoczesne lampy sufitowe. Sprawdź jak dobrać oświetlenie sufitu do swojego wnętrza.

Na co zwracać uwagę wybierając lampy sufitowe?

Lampy sufitowe LED stanowią nowoczesne oświetlenie, które cechuje szereg zalet. Zajmują mało miejsca, więc są domeną pomieszczeń o ograniczonej przestrzeni jak np. łazienka. To także dobra opcja do równomiernego oświetlenia korytarzy, w których za niewielką cenę można estetycznie rozmieścić kilka lamp w linii prostej.
Nowoczesne lampy sufitowe od polskiego producenta Zuma Line sprawdzą się także wszędzie tam, gdzie ze względu na nisko zawieszony sufit nie ma wystarczająco miejsca na lampy wiszące. Wybór lamp to etap, który zostawiamy na sam koniec remontu. Jakie czynniki warto wtedy wziąć pod uwagę?
1. Kolor
Gdy ściany są już pomalowane, a panele rozłożone łatwiej jest dobrać odpowiedni kolor lamp. W nowocześnie zaaranżowanych pomieszczeniach najlepszym dopełnieniem stylu będą lampy w kolorze czarnym połyskującym lub czarnym matowym. Jeśli aranżacja należy do odważnych, można wybrać oprawę, która zaprowadzi w pomieszczeniu ciekawy kontrast np. pomarańczową lampę do niebieskich ścian. Estetyczne walory stylu skandynawskiego podniosą białe lampy sufitowe. Przestrzenie luksusowe skorzystają na estetyce złotych opraw.
2. Kształt
Kształt lamp sufitowych powinien zależeć od rodzaju pomieszczenia. Przykładowo, plafony sprawdzają się jako oświetlenie do łazienki. Są płaskie i dobrze przylegają do sufitu, dokąd nie sięga woda z prysznica. Lampy tuby rozmieszczone symetrycznie dobrze wyglądają jako oświetlanie korytarzy, gdzie przyczynią się do dekoracji swoją geometryczną formą. Spoty LED to sposób na nowoczesne zaaranżowanie kuchni czy łazienki, ponieważ światło punktowe dotrze do miejsc, w których potrzebujesz pojedynczego strumienia światła.
3. Funkcjonalność
Klasa szczelności IP mówi nam o odporności lampy na pyły, kurze i wilgotność, dlatego w ciągach komunikacyjnych i pomieszczeniach, w których obecna jest woda, najlepiej sprawdzą się lampy z podwyższoną klasą szczelności – minimum IP44. Wiele lamp sufitowych od Zuma Line cechuje także możliwość ustawienia kąta padania światła. Jest to praktyczna opcja równomiernego oświetlenia, którą można również kreatywnie wykorzystać w celu dekoracji światłem, np. obrazów.

 

Lampa sufitowa Zuma Line Rondoo – posiada praktyczną funkcję regulacji kąta padania światła, dzięki czemu jego strumień można skierować w wybrany punkt. Lampę cechuje modny kształt tuby występujący w kilku nowoczesnych kolorach: czarnym, złotym, białym i srebrnym co ułatwia dopasowanie modelu do wnętrza.

Lampy sufitowe Zuma Line

Wysoka jakość, dbałość o każdy szczegół wykonania, funkcjonalność oraz nowoczesny design to cechy, które wyróżniają lampy Zuma Line. Producent, nadążając za aranżacyjnymi trendami, oferuje m.in. designerskie lampy tuby z serii Zuma Line Rondoo. Jest to rodzina lamp z możliwością regulacji kąta padania światła, która pozwala zapobiec efektowi olśnienia. 
W ofercie znajdziemy też luksusowe spoty sufitowe Zuma Line Chuck w jednym z najbardziej pożądanych na rynku zestawieniu barw – czerni i złota. Producent ma w swojej ofercie także klasyczne plafony oraz lampy sufitowe o geometrycznych formach. Różnorodna oferta lamp producenta gwarantuje możliwość znalezienia lampy idealnie dopasowanej do wnętrza.

Przykładowe lampy Zuma Line

Na górze: z lewej Spot Chuck, z prawej Plafon Sierra 

Na dole: z lewej lampa sufitowa Polygon, z prawej lampa sufitowa Rondoo

Wysokiej jakości lampy Zuma Line dostępne są w atrakcyjnych cenach np. w hurtowni internetowej Leduj.pl, co przy zakupie lamp sufitowych ma duże znaczenie, ponieważ aranżacja najczęściej wymaga zakupu kilku jednakowych produktów.