Nowoczesny i bezpieczny osprzęt elektryczny w Twoim domu

Nowoczesny i bezpieczny osprzęt elektryczny w Twoim domu

24 marca, 2022 Wyłączono przez Artykuły Sponsorowane

Osprzęt elektryczny Karlik jest gwarancją jakości i bezpieczeństwa w wielu domach od lat. Gniazdka i łączniki zaprojektowane są z myślą o bezpieczeństwie podczas użytkowania oraz estetycznym wyglądzie. W wyposażeniu wnętrz stanowią ważne elementy dopełniające nowoczesny, minimalistyczny wystrój, dzięki czemu idealnie komponują się w każdym domu. Sprawdź ofertę łączników i gniazd Karlik dopasowując je do wystroju mieszkania.

Osprzęt elektroinstalacyjny – dopasowanie do każdego pomieszczenia

W aranżacji każdego wnętrza liczą się nie tylko widoczne na pierwszy rzut oka duże zdobienia, meble i akcesoria. Ważne są również małe detale. Wybierając gniazda sieciowe Karlik MINI można mieć pewność, że te idealnie dopasują się do każdego wnętrza. Seria mini jest połączeniem efektywnego wzornictwa z minimalizmem, tworząc stylowe detale na każdej ścianie, a przy tym znakomicie spełniają swoją funkcję. Gniazda z serii mini, wyłączniki Karlik mini i inne tego typu produkty są bezpieczne i polecane od lat na polskim rynku. To połączenie mechanizmu gniazda z uziemieniem (przesłony torów prądowych) w kolorze czarny mat. 

Osprzęt elektryczny Karlik – gniazda elektryczne i nie tylko

W ofercie firmy Karlik gniazdka stanowią najważniejszą część produktów. Dostępne są nie tylko typowe gniazda, w różnych kategoriach produktów odnajdziecie Państwo gniazda głośnikowe, gniazda antenowe, gniazda multimedialne, gniazda HDMI, czy USB (dzięki którym można bezpośrednio podłączyć ładowarki USB). Karlik oferuje również łatwy sposób na ułatwienie codziennego funkcjonowania, dzięki znajdujących się w sklepie czujnikach ruchu, regulatorach temperatury, czy ściemniaczy. Większość z tych produktów dostępna jest w wielu kolorach, klasyczne – czarny, biały, ale też srebrny metalik, szary mat. Wyróżniają się ciekawą kolorystyką, dlatego tak często dobierane są wedle gustów i pasują do każdego wnętrza, dając nieograniczone możliwości łączenia kolorów i stylu.

Gniazdka serii DECO – minimalizm przede wszystkim

Seria DECO oferuje włączniki Karlik, ramki uniwersalne oraz gniazdka dopasowane do każdego wnętrza. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, w kategorii gniazdek i włączników stanowią niezwykle trwałe produkty. Świetnie sprawdzają się w układach wieloramkowych jako podwójne, czy potrójne gniazda ułożone w jednym miejscu, umożliwiające łatwe sterowanie światłem. Pasujące do nowoczesnych pomieszczeń i rozwiązań wnętrzarskich doskonale współgrają z oświetleniem. W każdych pomieszczeniach tworzą idealną kompozycję.