Planujesz remont? Zobacz, jak sprawdzić aktualne promocje w sklepach budowlanych

Planujesz remont? Zobacz, jak sprawdzić aktualne promocje w sklepach budowlanych

9 lipca, 2020 Wyłączono przez Artykuły Sponsorowane

Remontowanie domu lub mieszkania wiąże się z dużym bałaganem, który trzeba po pracach remontowych posprzątać, a także z dużymi wydatkami. Koszty remontu można zmniejszyć, korzystając z promocji na poszczególne produkty. Co najbardziej przydaje się w czasie remontu?

Najbardziej przydatne akcesoria w czasie remontu – co wybrać?

Jeżeli planujesz remont, zaopatrz się w akcesoria, które ułatwią ci zabezpieczenie mebli i podłogi. Pomocne mogą się okazać m.in.: folia malarska, nieco grubsza folia budowlana, a także taśma malarska. Za pomocą taśmy przymocujesz szybko folię w wybranych miejscach. Obkleisz nią i zabezpieczysz również takie miejsca jak ramy okienne i drzwiowe oraz kontakty. To, czego będziesz potrzebować do wykonania prac remontowych, w dużej mierze będzie zależało do ich zakresu. Dlatego dokładnie zaplanuj prace, jakie chcesz wykonać. W doborze odpowiednich akcesoriów mogą pomóc ci pracownicy sklepu budowlanego, w którym będziesz robić zakupy.

Jak sprawdzić promocje na materiały budowlane i akcesoria potrzebne do przeprowadzenia remontu?

Remont zazwyczaj oznacza duże wydatki, dlatego warto szukać okazji cenowych, które pozwolą zaoszczędzić na zakupach związanych z pracami remontowymi. Szczególnie pomocne w tym przypadku mogą okazać się gazetki sklepu z artykułami budowlanymi, remontowymi i wykończeniowymi, takich jak PSB Mrówka. Często są one dostarczane bezpośrednio do skrzynek na listy, wygodnym rozwiązaniem jest też skorzystanie z tego typu gazetek online. Np. aktualną gazetkę Mrówki znajdziesz na stronie: https://www.payback.pl/sklepy-stacjonarne/psb-mrowka/gazetka-mrowka. Zawarte w niej promocje zostały podzielone tematycznie. Sprawdzaj ją regularnie, aby znaleźć propozycje, które będą najbardziej pomocne w zaplanowanych przez ciebie pracach.

Zbieranie punktów lojalnościowych za zakupy w marketach sektora dom i ogród PSB Mrówka – co warto wiedzieć na ten temat?

Kolejnym sposobem na oszczędzanie na zakupach budowlanych może być wykorzystanie zebranych wcześniej punktów w Programie PAYBACK. Za ich pomocą możesz obniżyć wartość rachunku za swoje zakupy. Pamiętaj też o tym, że podczas zakupów w PSB Mrówka zyskujesz kolejne punkty. Wystarczy jedynie, że przy kasie okażesz kartę lojalnościową w formie fizycznej lub dostępną w aplikację. Zbieranie punktów możesz przyspieszyć, jeśli skorzystasz z kuponów dostępnych na stronie Programu.