Schody modułowe – wiele możliwości aranżacyjnych

Schody modułowe – wiele możliwości aranżacyjnych

4 czerwca, 2019 Wyłączono przez Artykuły Sponsorowane

Budowa domu, remont dwupoziomowego mieszkania, wykonanie antresoli – każde z tych przedsięwzięć wymaga podjęcia wielu trudnych decyzji, a jedną z nich jest wykonanie schodów. Jeżeli budowa schodów betonowych nie jest możliwa, montaż stopni przesuwa się na późniejszy etap, zwłaszcza, jeśli mowa o schodach drewnianych. Wykonaniem schodów drewnianych może zająć się firma stolarska, ale równie dobrym rozwiązaniem jest zakup gotowych schodów systemowych. Schody modułowe dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach, a co najważniejsze – zapewniają wiele możliwości aranżacyjnych.

Przeznaczenie schodów modułowych

Cechą charakterystyczną schodów modułowych jest nowoczesny wygląd, dlatego wybierane są nie tylko ze względu na funkcje użytkową, ale i walory estetyczne. Poza tym sprawdzają się zarówno w bardzo niewielkich pomieszczeniach, jak i przestronnych wnętrzach. Są wygodne i bezpieczne, zatem mogą zapewniać wygodny dostęp do nieużytkowanej w ciągu dnia antresoli, ale i kondygnacji budynku, z której korzystamy nieustannie.

Schody modułowe (sprawdź ofertę marki DOLLE) powstały z myślą o klientach, którzy cenią rozwiązania dające możliwość samodzielnego wykonywania wielu prac związanych z remontem czy aranżacją wnętrz. Elementy zestawu są łatwe w montażu, dlatego nawet niedoświadczone osoby nie mają trudności ze złożeniem konstrukcji schodów i montażem stopni.

Schody modułowe – możliwość montażu w różnych układach

Firmy zajmujące się sprzedażą schodów modułowych oferują możliwość samodzielnego wyboru elementów zestawu. W skład każdego zestawu wchodzą: konstrukcja, stopnie, balustrada oraz akcesoria montażowe. Klient może wskazać interesujący go kolor konstrukcji, materiał i szerokość stopni, a także rodzaj balustrady. Samodzielnie skomponowany zestaw spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Mówiąc o schodach systemowych należy również dodać, że niektóre modele przeznaczone są do montażu w różnych układach, w tym w układzie prostym i zabiegowym. Poza tym wysokość gotowych schodów, jak i kąt skrętu można w pewnym zakresie regulować, co stanowi dodatkową zaletę tego rozwiązania.