Sprzęt marki CUB CADET – analiza oferty kosiarek spalinowych

Sprzęt marki CUB CADET – analiza oferty kosiarek spalinowych

29 marca, 2021 Wyłączono przez redakcja

Cub Cadet jest synonimem najwyższej klasy sprzętu ogrodniczego. To istniejącej już od 1960 roku przedsiębiorstwo może pochwalić się olbrzymim doświadczeniem w budowie kosiarek spalinowych. Na przestrzeni lat poszczególne modele były systematycznie rozwijane i wzbogacane nowymi technologiami, dzięki czemu dziś możemy cieszyć się finalnymi produktami o prestiżowej wręcz jakości i najwyższej precyzji działania.

Zróżnicowana oferta produktów pozwala na wybranie takiego urządzenia, które w pełni zaspokoi oczekiwania klienta. W zależności od preferencji kupującego istnieje możliwość doboru modelu wyposażonego w silnik o określonej pojemności oraz mocy. W szerokiej gamie urządzeń znajdują się zarówno jednostki charakteryzujące się mniejszą pojemnością jak i takie, których motory mogą pochwalić się mocą wynoszącą aż 6,5 KM, dzięki czemu bez problemu poradzą sobie podczas pracy w wymagającym terenie.  

Nowoczesne rozwiązania 

W kosiarkach spalinowych Cub Cadet zostały zaimplementowane nowatorskie technologie, które pozwalają na zwiększenie wydajności i komfortu pracy. Dzięki nowoczesnemu napędowi MySpeed, którego regulacja znajduje się w rączce urządzenia, istnieje możliwość dostosowania prędkości kosiarki do tempa operatora. Produkty firmy Cub Cadet charakteryzują się również systemem 4-w-1. Umożliwia on wybór między czterema dostępnymi trybami pracy: cięciem ze zbieraniem do kosza, wyrzutem bocznym lub tylnym oraz mulczowaniem, które pozwala na lepszą pielęgnację trawnika. Dodatkowo stalowy korpus urządzenia może zostać ustawiony w jednej z sześciu możliwych pozycji, dzięki czemu użytkownik ma możliwość dopasowania długości trawy do własnych preferencji, Na uwagę zasługują również koła urządzenia, oparte na łożyskach kulkowych. W połączeniu z odpowiednim rozmiarem oraz materiałami użytymi do ich wykonania, gwarantują łatwość poruszania się nawet podczas pracy w bardziej wymagającym terenie. 

Na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru kosiarki spalinowej?

Przed zakupem jednej z kosiarek spalinowych z portfolio firmy Cub Cadet (https://zielen24.pl/firm-pol-1308137329-Cub-Cadet.html) warto zastanowić się nad docelowym przeznaczeniem urządzenia. Oferta producenta jest bardzo szeroka i została skierowana zarówno dla posiadaczy dużych ogrodów jak i osób, których trawniki zajmują zdecydowanie mniejszą powierzchnię. W takim wypadku najlepiej zwrócić uwagę na odpowiednią moc kosiarki oraz pojemność kosza, bowiem wybór dopasowanych do naszych potrzeb parametrów pozwoli znacząco zwiększyć komfort wykonywanej pracy. Dodatkowe, innowacyjne systemy oferowane w niektórych modelach również mogą okazać się niezwykle pomocne podczas koszenia większych obszarów oraz pracy w trudniejszym terenie.