Sprzęt marki CUB CADET – analiza oferty kosiarek spalinowych

Sprzęt marki CUB CADET – analiza oferty kosiarek spalinowych

29 marca, 2021 Wyłączono przez Artykuły Sponsorowane

Cub Cadet jest synonimem najwyższej klasy sprzętu ogrodniczego. To istniejącej już od 1960 roku przedsiębiorstwo może pochwalić się olbrzymim doświadczeniem w budowie kosiarek spalinowych. Na przestrzeni lat poszczególne modele były systematycznie rozwijane i wzbogacane nowymi technologiami, dzięki czemu dziś możemy cieszyć się finalnymi produktami o prestiżowej wręcz jakości i najwyższej precyzji działania.

Zróżnicowana oferta produktów pozwala na wybranie takiego urządzenia, które w pełni zaspokoi oczekiwania klienta. W zależności od preferencji kupującego istnieje możliwość doboru modelu wyposażonego w silnik o określonej pojemności oraz mocy. W szerokiej gamie urządzeń znajdują się zarówno jednostki charakteryzujące się mniejszą pojemnością jak i takie, których motory mogą pochwalić się mocą wynoszącą aż 6,5 KM, dzięki czemu bez problemu poradzą sobie podczas pracy w wymagającym terenie.  

Nowoczesne rozwiązania 

W kosiarkach spalinowych Cub Cadet zostały zaimplementowane nowatorskie technologie, które pozwalają na zwiększenie wydajności i komfortu pracy. Dzięki nowoczesnemu napędowi MySpeed, którego regulacja znajduje się w rączce urządzenia, istnieje możliwość dostosowania prędkości kosiarki do tempa operatora. Produkty firmy Cub Cadet charakteryzują się również systemem 4-w-1. Umożliwia on wybór między czterema dostępnymi trybami pracy: cięciem ze zbieraniem do kosza, wyrzutem bocznym lub tylnym oraz mulczowaniem, które pozwala na lepszą pielęgnację trawnika. Dodatkowo stalowy korpus urządzenia może zostać ustawiony w jednej z sześciu możliwych pozycji, dzięki czemu użytkownik ma możliwość dopasowania długości trawy do własnych preferencji, Na uwagę zasługują również koła urządzenia, oparte na łożyskach kulkowych. W połączeniu z odpowiednim rozmiarem oraz materiałami użytymi do ich wykonania, gwarantują łatwość poruszania się nawet podczas pracy w bardziej wymagającym terenie. 

Na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru kosiarki spalinowej?

Przed zakupem jednej z kosiarek spalinowych z portfolio firmy Cub Cadet (https://zielen24.pl/firm-pol-1308137329-Cub-Cadet.html) warto zastanowić się nad docelowym przeznaczeniem urządzenia. Oferta producenta jest bardzo szeroka i została skierowana zarówno dla posiadaczy dużych ogrodów jak i osób, których trawniki zajmują zdecydowanie mniejszą powierzchnię. W takim wypadku najlepiej zwrócić uwagę na odpowiednią moc kosiarki oraz pojemność kosza, bowiem wybór dopasowanych do naszych potrzeb parametrów pozwoli znacząco zwiększyć komfort wykonywanej pracy. Dodatkowe, innowacyjne systemy oferowane w niektórych modelach również mogą okazać się niezwykle pomocne podczas koszenia większych obszarów oraz pracy w trudniejszym terenie.