Wąska specjalizacja kluczem do sukcesu

Wąska specjalizacja kluczem do sukcesu

2 kwietnia, 2020 Wyłączono przez Artykuły Sponsorowane

Jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego – to znane porzekadło może o dziwo znaleźć uzasadnienie w wielu dziedzinach życia czy branżach przemysłowych. Idealnie odzwierciedla je chociażby budownictwo i związana z nim gałąź maszyn ciężkich.

Wynajem specjalistycznych podestów roboczych i ładowarek teleskopowych

Poszukując sprzętu, który zapewni niezawodną i efektywną pracę podczas wykonywania najtrudniejszych zadań, warto sprawdzić oferty wynajmu uznanych firm. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – lata doświadczenia są gwarancją urządzeń najwyższej jakości. Przykładem jest np. firma RIWAL, która od ponad 10 lat dostarcza polskim klientom podesty robocze i ładowarki teleskopowe od najlepszych producentów. Dzięki wąskiej specjalizacji (głównie praca na wysokościach w trudno dostępnych miejscach), maszyny dostępne w ofercie wynajmu zostały starannie wyselekcjonowane, tak aby zapewnić najwyższą wydajność przy maksymalnym stopniu bezpieczeństwa. Bogata flota sprzętu (https://www.riwal.com/poland/pl-pl/wynajem/flota) na wynajem obecnie obejmuje:

  • podesty nożycowe (napęd elektryczny lub spalinowy),
  • podnośniki masztowe,
  • podesty przegubowe (dostępne modele elektryczne i spalinowe),
  • zwyżki teleskopowe,
  • podnośniki na przyczepach,
  • ładowarki teleskopowe (w ofercie znajdują się także wersje obrotowe),
  • wózki widłowe.

Dlaczego właśnie wynajem?

Zastanawiasz się, czy wynajem się opłaca? Oczywiście! Przede wszystkim to oszczędność. Wynajmując maszynę, nie ponosisz wysokich kosztów związanych z zakupem i utrzymaniem sprzętu – płacisz tylko wtedy, gdy jest ci ona potrzebna do pracy. Ponadto zaletami wynajmu są: wysoka dostępność (szeroka oferta podnośników i ładowarek pozwala na skompletowanie parku maszynowego dostosowanego do indywidualnych potrzeb klienta), profesjonalne zaplecze serwisowe (RIWAL zapewnia mobilny serwis na terenie całej Polski) oraz brak odpowiedzialności dotyczącej certyfikowania sprzętu zgodnie z zaleceniami UDT (obowiązek ten stoi po stronie firmy wynajmującej). Warto nadmienić, że decydując się na ofertę RIWAL, klient może skorzystać z wynajmu długoterminowego. Co daje takie rozwiązanie? To bardzo bezpieczna forma posiadania maszyny gotowej do pracy, która charakteryzuje się dogodnymi warunkami i gwarancją profesjonalnego serwisu.

Poszukujesz wydajnego i bezpiecznego sprzętu do realizacji swojej inwestycji? Oferta RIWAL jest skierowana właśnie do Ciebie!